dinsdag 31 oktober 2017

Opstelling Masterwedstrijd 5 november in Veldhoven

Organisatie: Njord
Zwembad: Dommelbad, Schijndelseweg 1a Boxtel
Verzamelen + melden bij ploegleiding: uiterlijk 08.30 uur
Inzwemmen: 08.45 uur
Aanvang: 09.15 uur
Ploegleiding: Sandra
Afmelden: Liever niet, anders via zwemmenswnz@gmail.com. Eventuele boetes bij niet of te laat afmelden zijn voor eigen rekening! Afmelden op de dag zelf kan alleen bij Sandra (06-19328836)! 


Pauline van Dam 2 25 vrije slag 9 100 vlinderslag
5 200 vrije slag
Ildiko van der Ploeg 2 25 vrije slag 10 50 vrije slag
7 100 wisselslag
Sandra Schellekens 2 25 vrije slag 7 100 wisselslag
5 200 vrije slag 9 100 vlinderslag
Rianne Slabbers 5 200 vrije slag 10 50 vrije slag
Rob van de Ven 2 25 vrije slag 6 25 schoolslag
4 25 rugslag 10 50 vrije slag

Opstelling vierkamp 5 november in Boxtel

Organisatie: De Dommelbaarzen
Zwembad: Dommelbad, Schijndelseweg 1a Boxtel
Verzamelen + melden bij ploegleiding: uiterlijk 13.45 uur
Inzwemmen: 14.00 uur
Aanvang: 14.30 uur
Ploegleiding: Mirjan, Anja, Najima, Bianca en Jan 
OfficialsToon, Marc, Femke
Helpende handjes: graag aanmelden via het inschrijfformulier of via zwemmenswnz@gmail.com
Afmelden: Liever niet, anders via zwemmenswnz@gmail.com. Eventuele boetes bij niet of te laat afmelden zijn voor eigen rekening! Afmelden op de dag zelf kan alleen bij Jan (06-20541578)! 

Esmee Bakers 5 50 vrije slag 11 50 schoolslag
Tasnim Bezbiz 3 50 vrije slag 9 50 schoolslag
6 100 rugslag 12 100 vlinderslag
Luuk Bult 1 200 wisselslag 10 50 rugslag
4 50 vlinderslag 13 100 vrije slag
Jesse Hoksbergen 1 200 wisselslag 13 100 vrije slag
4 50 vlinderslag
Alma Janssen 8 100 rugslag 14 100 vlinderslag
Lotte van de Laak 5 50 vrije slag 11 50 schoolslag
8 100 rugslag
Helmie van de Laar 2 200 wisselslag 8 100 rugslag
5 50 vrije slag 11 50 schoolslag
Kim de Laat 2 200 wisselslag 16 400 vrije slag
8 100 rugslag
Iris Maas 3 50 vrije slag 9 50 schoolslag
Lisa Maas 3 50 vrije slag 12 100 vlinderslag
9 50 schoolslag
Fréderique van den Oetelaar 3 50 vrije slag 9 50 schoolslag
Daphne Portegijs 5 50 vrije slag 14 100 vlinderslag
11 50 schoolslag
Isa Schellekens 5 50 vrije slag 16 400 vrije slag
Juul Schellekens 3 50 vrije slag 9 50 schoolslag
6 100 rugslag
Nena van der Steen 5 50 vrije slag 16 400 vrije slag
Isa Verhagen 2 200 wisselslag 11 50 schoolslag
5 50 vrije slag
Lisa Verheij 2 200 wisselslag 16 400 vrije slag
11 50 schoolslag
Marit Vermeulen 2 200 wisselslag 16 400 vrije slag
8 100 rugslag

zondag 29 oktober 2017

Uitslag Limiet 29 oktober in Oosterhout

Acht SWNZ-zwemmers hebben in Oosterhout een laatste poging gedaan om een startbewijs voor de Brabantse Winter Kampioenschappen in de wacht te slepen.
Vrijdagavond kwamen Jelle Rutten en Jesse Hoksbergen al in actie op de 800 vrij, in de hoop een limiet op de 200 en 400 te halen. Jesse verbeterde zijn PR op de 200 vrij met vijf tellen en dat was voldoende voor een start bij de BWK. Na 400 meter was hij zeven tellen sneller dan zijn PR van twee weken geleden en ook dat was binnen de limiet. De 800 meter vrije slag is geen afstand voor jongens/heren bij de BWK, maar Jesse deed het allerminst rustig aan: hij finishte met een PR van bijna een halve minuut voor het eerst binnen de 10 minuten! Ook bij Jelle ging het uitstekend. De limiet op de 200 had hij al eerder gezwommen, en dus ging het hem om de 400 meter. Met een PR van 22 tellen na zestien banen zwom hij net binnen de limiet. Na 800 meter was hij 25 tellen sneller dan zijn oude toptijd.
Zondag was de ploeg wat groter, met naast Jesse en Jelle ook nog zes dames.
Mirelle de Kort mocht als eerste in actie komen, en wel op de 100 school. Mirelle was niet fit, en dat bleek met name de laatste baan. Ze bleef een fractie boven haar beste tijd. Niet veel later kwam ze ook in actie op de 50 rug, maar helaas leverde dat ook geen verbetering van haar beste tijd op. Vervolgens zwom Jelle de 100 vrij, maar omdat hij die limiet al op zak had, zei hij niet helemaal voluit te gaan. Toch zwom hij nog 0.11 seconde van zijn PR af. Op de 200 wissel ging hij wel op jacht naar de limiet, en hij slaagde glansrijk. Hij verbeterde zich met vijf tellen en bleef daarmee drie seconden onder de limiet. Ook Jesse zwom deze afstand, maar het lange wachten (bijna vier uur na de start van het inzwemmen stond de 200 wissel pas geprogrammeerd) eiste zijn tol. Ondanks een PR van ruim twee tellen bleef hij net boven de limiet. Op de 200 vrij was hij eerder op de middag iets langzamer dan op vrijdag.
Lisa Verheij kwam drie maal in actie. Op haar eerste afstand, de 50 rug, zwom ze 0.3 van haar oude toptijd af. Op de 200 wissel tikte ze bij het keerpunt van de schoolslag met één hand aan, en helaas werd dat ook door de officials gezien. Ze besloot de race verder 'te laten lopen' en bleef ook boven haar beste tijd. Uiteindelijk werd ze uit de uitslag geschrapt. Tot slot kwam ze in de actie op de 50 vlinder. Ze verbeterde haar beste tijd met bijna 0.4 seconde.
Anouk Hacken zwom op de 50 school, in haar nieuwe snelle wedstrijdpak, een uitstekende race. Ze verbeterde zich met maar liefst twee hele seconden! Nena van der Steen zwom de 50 vrij 0.14 seconde sneller dan ooit. Vervolgens streden de twee meiden naast elkaar op de 100 vrij. De inzet was hoog, namelijk een plek in de estafettes 4x100 wissel en 4x100 vrij met de BWK. Anouk ging hard van start, maar Nena kon redelijk goed bijblijven. De derde baan zette Anouk nog eens extra aan, en helaas kon Nena, die eerder op de middag ook al een waterpolowedstrijd had gespeeld (en gewonnen) niet mee. Anouk verbeterde haar PR met maar liefst zes tellen en daarmee neemt zij de vierde startplek (naast Iris van der Aa, Britt Bakers en Naomi Janssen) in bij de BWK. Nena bleef iets boven haar beste tijd.
Britt kwam ook in actie in Oosterhout, en ze verbeterde zich op de 100 vrij met ruim een halve tel. De limiet had ze al eerder geslecht. Op de 200 wissel was er wel een nieuw startbewijs, dankzij een PR van zes tellen.
De laatste zwemster was Sandra Schellekens. Op de 50 vrij was ze weer iets sneller dan vorige week bij de Dommeltrofee. Aan het einde van de wedstrijd, het was inmiddels 18.30 uur geweest, mocht ze ook nog in actie komen op de langste afstand van de dag, de 1500 vrij. Het werd een zware race, en ze bleef dan ook boven haar beste tijd.

Uitslag

zondag 22 oktober 2017

Uitslag Dommeltrofee 22 oktober in Boxtel

Ieder jaar organiseert SWNZ in de herfstvakantie in Boxtel de Dommeltrofee, een sprintwedstrijd met alle 50 meters en de 100 meter wisselslag. Afgelopen zondag kwamen 32 zwemmers van SWNZ in actie. Daarnaast waren er ook nog meer dan honderd zwemmers van andere Brabantse zwemvereniging. SWNZ behaalde in het verenigingsklassement de derde plaats achter de Dommelbaarzen uit Vught en TRB-RES uit Tilburg. Daarnaast werden er prijzen uitgereikt voor de zwemmers die over drie van de vier 50 meters de besten waren in hun leeftijdscategorie. Bij de meisjes minioren 3, geboren in 2009, was er zilver voor Iris Maas uit Boxtel en brons voor Ila van Os uit Sint-Michielsgestel. Bij de meisjes junioren 2+3 was er zilver voor Britt Bakers (Sint-Michielsgestel). Bij de meisjes jeugd ging het goud naar Lisa Verheij en het brons naar Claartje Rijken, beiden uit Sint-Michielsgestel. Bij de jongens jeugd was er brons voor Jesse Hoksbergen (Gemonde).

Door deze en de andere zwemmers werd ontzettend hard gezwommen, met als resultaat 73 persoonlijke records. Uitblinkers waren Kes Keij en Lisa Verheij met maar liefst vijf persoonlijke records. Luuk Bult, Nienke van de Burgt, Oliwia Krawczyk, Lotte van de Laak, Lisa Maas en Zoï van der Staak deden daar weinig voor onder met maar liefst vier nieuwe toptijden. Voor Tasnim Bezbiz, Tijs Hendriks, Jesse Hoksbergen, Claartje Rijken, Aukje en Jelle Rutten waren er 3 PR’s. Kenza Bakkali, Anouk Hacken, Helmie van de Laar, Iris Maas, Daphne Portegijs, Isa Verhagen en Marit Vermeulen verbeterden zich tweemaal en Faye Goossens, Maartje Hoksbergen, Isabella Juárez Galeana, Kim de Laat, Ila van Os, Juul Schellekens en Nena van der Steen verbeterden allen één keer een persoonlijk record. Voor Britt Bakers, Alma Janssen, Jessie van de Laak en Sandra Schellekens waren er uitstekende tijden, maar helaas geen nieuwe persoonlijke records.

Uitslag
Klassement (individueel)
Verenigingsklassement

vrijdag 20 oktober 2017

Opstelling Dommeltrofee 22 oktober in Boxtel

Organisatie: SWNZ
Zwembad: Dommelbad, Schijndelseweg 1a Boxtel
Verzamelen + melden bij ploegleiding: uiterlijk 13.45 uur
Inzwemmen: 14.00 uur
Aanvang: 14.30 uur
Ploegleiding: Sandra, Mirjan, Femke, Edward en Jos 
OfficialsMarinus vd Steen (kamprechter), Marc de Laat (starter), Joyce Hoksbergen en Patrick vd Laak (klokker), Jan Minkels (jurysecretariaat) en Mirjan Rademaker (reserve-klokker)
Helpende handjes: graag aanmelden via het inschrijfformulier of via zwemmenswnz@gmail.com
Afmelden: Liever niet, anders via zwemmenswnz@gmail.com. Eventuele boetes bij niet of te laat afmelden zijn voor eigen rekening! Afmelden op de dag zelf kan alleen bij Jan (06-20541578) of Sandra (06-19328836)! 

donderdag 19 oktober 2017

Opstelling limietwedstrijd 29 oktober in Oosterhout

Zondag 29 oktober is de laatste dag dat er nog een limiet gezwommen kan worden voor de Brabantse Winter Kampioenschappen, en daarom zullen 8 zwemmers op die dag meedoen aan de limietwedstrijd in Oosterhout.

zondag 15 oktober 2017

Uitslag vierkamp deel 1, 15 oktober in Veghel

Op een zeer zonnige zondag 15 oktober heeft SWNZ meegedaan aan de vierkamp-wedstrijd in Veghel.

maandag 9 oktober 2017

Uitslag coopertest 9 oktober in Schijndel

Maandag 9 oktober zwommen 12 zwemmers de coopertest. Het werd een succesvolle coopertest, met veel PR's.

Opstelling Vierkamp 1 - zondag 15 oktober in Veghel

Organisatie: Nautilus
ZwembadZwembad de Beemd, Vlas en Graan 101 Veghel 
Verzamelen + melden bij ploegleiding: uiterlijk 13.15 uur
Inzwemmen: 13.30 uur
Aanvang: 14.00 uur
Ploegleiding: Sandra, Anja, Bianca, Najima
Officials: Joyce, Miranda, Marc, Mirjan
Afmelden: Liever niet, anders via zwemmenswnz@gmail.com. Eventuele boetes bij niet of te laat afmelden zijn voor eigen rekening! Afmelden op de dag zelf kan alleen bij Sandra (06-19328836)!

zondag 8 oktober 2017

Uitslag Swimkick-Minioren 8 oktober in Boxtel

Verslag door Jan:
1ste Swimkick – Minioren wedstrijd van het seizoen.

We gingen met  13 zwemmers naar de 1ste swimkick in ons eigen bad waar de wedstrijd georganiseerd werd door de Dommelbaarzen.  Bij de deelnemers waren er 4 zwemmers die voor de 1ste keer mee deden en twee die nog een C-diploma moeten halen.
Het ging super goed, we zwommen van de 26 starts 21 persoonlijke records.
Zo waren er twee persoonlijk records voor: Rasin Abdulah, Kenza Bakkali, Raff Bakker, Wassim Bezbiz, Tessa Groenendaal, Maartje Hoksbergen, Iris Maas, Lisa Maas, en Juul Schellekens,.
Één persoonlijk record was er voor: Maissam Bezbiz, Tasnim Bezbiz en Ila van Os.

Ook werden er nog 12 medaille behaald:
2 x Goud was er voor Raff Bakker  op de 50 BC en 50 RC
2 x Goud voor Ila van Os op de 10 BC en de 100 Wisselslag
2 x Zilver was er voor Iris Maar op de 50 BC en de 50 Rc
Zilver voor Maissam Bezbiz op de 100 BC en voor Wassim Bezbiz op de 25 BC
Brons was er voor Tasnim Bezbiz op de 200 wisselslag,  en op de 100 RC, Maartje Hoksbergen op de 50 BC  en Wassim Bezbiz op de 25 RC

we zwommen tenslotte nog met drie teams estafette
Allemaal super goed gedaan en op naar de volgende wedstrijd



Zondag 8 oktober werd in Boxtel de eerste Swimkick-Minioren wedstrijd van dit seizoen gezwommen. Namens SWNZ kwamen er dertien jonge zwemmers in actie. Voor velen was het de eerste officiële wedstrijd.

De jongste zwemmers uit 2009 en 2010 mochten het spits afbijten met de 25 meter vrije slag. Tessa Groenendaal zwom de elfde tijd bij de meisjes. Wassim Bezbiz behaalde een prachtige zilveren medaille en Rasin Abdullah zwom naar de keurige zesde plaats.
In diezelfde leeftijdscategorie werd ook de dubbele afstand gezwommen. Iris Maas behaalde daarbij zilver dankzij een PR van maar liefst 9 tellen en voor Raff Bakker was er goud met een PR van 7 seconden. Bij de iets oudere zwemmers (2007-2008) behaalde Maartje Hoksbergen een mooie bronzen plak. Ze verpulverde haar persoonlijke record met vijftien tellen! Kenza Bakkali werd in haar eerste wedstrijd zevende.
De meer ervaren zwemmers komen in actie bij de Minioren-afstanden, waarbij ze zich kunnen proberen te plaatsen voor de Regionale Minioren Finales, de Brabantse Kampioenschappen voor jonge zwemmers. Ila van Os zwom daarbij in Boxtel de 100 vrij voor minioren 2-3 en zwom bij haar debuut op deze afstand direct naar het goud. Halverwege was ze al zes tellen sneller dan haar PR op de 50 vrij. Bij de minioren 4 greep Maissam Bezbiz net naast de prijzen: ze miste het brons op de 100 rug op een kwart tel bij haar debuut op deze afstand. Ismae Verboord werd, een dag na haar negende verjaardag (nog gefeliciteerd Ismae!) op haar eerste 100 rug helaas gediskwalificeerd. Bij de oudste meisjes, de minioren 5, was er brons voor Tasnim Bezbiz op de zware 200 wissel. Juul Schellekens werd vierde en Lisa Maas zesde. Tasnim en Lisa verbeterden zich met anderhalve tel en Juul zelfs met het tienvoudige: 15 tellen was ze sneller dan ooit.
Na de pauze stond voor alle zwemmers de tweede afstand op het programma. Tessa werd ook op de 25 rug elfde. Wassim behaalde na het zilver op de vrije slag nu brons op de rugslag. Rasin werd wederom zesde. Op de dubbele afstand behaalden Iris en Raff wederom een medaille. Iris zwom naar het zilver met een PR van vier tellen en Raff behaalde goud met een verbetering van elf tellen. Maartje werd zesde en was bijna tien tellen sneller dan ooit! Kenza zwom naar de negende plaats.
Ila zwom voor het eerst de 100 meter wisselslag. Het ging uitstekend en dat werd wederom beloond met een mooie gouden plak. De minioren 4 zwommen de 100 vrij, met zilver voor Maissam. Ze verbeterde haar PR op de 50 vrij met twee tellen. Ismae Verboord zwom naar de vijfde plaats met PR's op de 50 én 100 vrij. De meest ervaren meiden zwommen de 100 rug. Tasnim behaalde brons. Juul en Lisa zwommen deze afstand voor het eerst en waren beiden na 50 meter al sneller dan hun PR's op de 50 rug. Juul werd vijfde en Lisa zesde.

Tot slot werden er estafettes gezwommen. Bij de jongste zwemmers (minioren 1-2-3) zwom SWNZ  buiten mededinging, maar werd wel de snelste tijd gezwommen. Op de 4 x 50 vrij werd het SWNZ-team vierde. Een tweede team zwom de snelste tijd, maar zwom buiten mededinging.

Uitslag
Bijgewerkte PR's en tussenstand LAC-klassement

Foto van Jan Minkels van deze toppers:

Stand C-competitie

Nr.ClubDepotRonde 1Ronde 2Ronde 3Ronde 4Ronde 5Totaal
1FZC'54-De Vikings (SG) 102-0385265,130,000,000,000,005265,13
2ZPC AMERSFOORT 206-0025291,800,000,000,000,005291,80
3WZK Zwemmen10-0515398,380,000,000,000,005398,38
4SG Link/Z&PC Katwijk09-0525422,390,000,000,000,005422,39
5Patrick-De Roersoppers (SG)14-0605430,860,000,000,000,005430,86
6Zwemlust-den Hommel06-0305443,020,000,000,000,005443,02
7SWNZ (SG)13-0865444,950,000,000,000,005444,95
8RZ14-0215448,940,000,000,000,005448,94
9ZPC Woerden06-0615450,020,000,000,000,005450,02
10ZVDO'7413-0625457,700,000,000,000,005457,70
11De Dommelbaarzen13-0165461,460,000,000,000,005461,46
12Zeester-Meerval13-0805470,080,000,000,000,005470,08
13DWT08-0075485,690,000,000,000,005485,69
14De Bevelanders12-0205486,220,000,000,000,005486,22
15Azuro01-0595488,370,000,000,000,005488,37
16SBC200013-0985496,750,000,000,000,005496,75
17Oceanus07-0175506,120,000,000,000,005506,12
18Tempo13-0365513,150,000,000,000,005513,15
19Zoetermeer10-0415527,980,000,000,000,005527,98
20Bubble01-0025536,860,000,000,000,005536,86
21Argo13-0035543,150,000,000,000,005543,15
22WIDEX GZC DONK09-0445578,970,000,000,000,005578,97
23Aqua'6803-0035579,670,000,000,000,005579,67
24De Duck11-0525590,400,000,000,000,005590,40
25ZVZ04-0445598,610,000,000,000,005598,61
26ZIGNEA04-0355624,360,000,000,000,005624,36
27De Meer05-0735629,800,000,000,000,005629,80
28ZPB H&L Productions11-0465647,040,000,000,000,005647,04
29Wijchen05-0555702,480,000,000,000,005702,48
30TriVia 201-0475830,490,000,000,000,005830,49