zaterdag 17 februari 2018

Opstelling competitie ronde 4, zondag 18 maart in Boxtel

Zondag 18 maart wordt de vierde en laatste competitiewedstrijd van het seizoen gezwommen. SWNZ zal deze wedstrijd organiseren. We zwemmen tegen De Dommelbaarzen (Vught) en ZV Wijchen (Wijchen).


Zwembad: Dommelbad, Schijndelseweg 1a Boxtel
Verzamelen + melden bij ploegleiding: uiterlijk 13.45 uur
Inzwemmen: 14.00 uur
Aanvang: 14.30 uur
Ploegleiding: Jan, Sandra, ??
Officials: volgt
Helpende handjes: graag aanmelden via zwemmenswnz@gmail.com
Afmelden: Liever niet, anders via zwemmenswnz@gmail.com. Eventuele boetes bij niet of te laat afmelden zijn voor eigen rekening! Afmelden op de dag zelf kan alleen bij Jan (06-20541578) of Sandra (06-19328836)!


Programma Leeftijd Zwemmers
1 4x200m vrije slag heren senioren open 2006 en ouder volgt
2 50m vlinderslag meisjes minioren 4-junioren 1 2006-2008 Tasnim, Lisa, Juul
3 100m vrije slag jongens minioren 4-6 2006-2008 -
5 200m vrije slag meisjes junioren 3 en later 2004-2006 Iris A, Britt, Puck, Nienke, Anouk H, Zoë, Naomi, Isabella, Kes, Oliwia, Helmie, Maud, Aukje, Nena, Isa V, Lotte
6 100m schoolslag jongens junioren 2 en later 2004-2006 Luuk, Tijs, Raf
7 200m vlinderslag dames senioren open 2006 en ouder Annemijn, Alma, Selina, Emma
8 100m rugslag heren senioren open 2006 en ouder Jeroen, Mark, Raga, Guy, Hermie, Rik
10 100m schoolslag meisjes jeugd 2 en later 2002-2006 Anne, Esmee, Lotte, Claartje, Lisa, Marit
11 100m rugslag jongens junioren 4 en later 2002-2006 Stephan, Jelle
12 200m rugslag dames senioren 2 en later 2000-2006 Inge, Mirelle, Jessie, Kim, Isa S, Zoï
13 100m vrije slag jongens jeugd 2 en later 2000-2006 Jesse, Peter
14 50m vrije slag dames senioren open 2006 en ouder Jet, Pauline, Annemijn, Robin, Anouk L, Demi, Daphne, Floor, Elke, Sandra, Rianne, Hanneke, Lara, Emma
15 200m wisselslag heren senioren open 2006 en ouder Jeroen, Mark, Raga, Hermie
16 100m vrije slag meisjes minioren 4-junioren 1 2006-2008 Tasnim, Lisa, Juul
17 50m vlinderslag jongens minioren 4-6 2006-2008 -
18 100m schoolslag meisjes junioren 3 en later 2004-2006 Iris A, Britt, Puck, Nienke, Anouk H, Zoë, Naomi, Isabella, Kes, Oliwia, Helmie, Maud, Aukje, Nena, Isa V, Lotte
20 200m vrije slag jongens junioren 2 en later 2004-2006 Luuk, Tijs, Raf
21 200m wisselslag dames senioren open 2006 en ouder Pauline, Robin, Anouk L, Demi, Daphne, Floor, Elke, Rianne, Hanneke, Lara
22 50m vrije slag heren senioren open 2006 en ouder Jeroen, Mark, Raga, Guy, Roel, Hermie, Rik, Guus
23 100m rugslag meisjes jeugd 2 en later 2002-2006 Anne, Esmee, Lotte, Claartje, Lisa, Marit
25 100m schoolslag jongens junioren 4 en later 2002-2006 Stephan, Jelle
26 100m vrije slag dames senioren 2 en later 2000-2006 Inge, Mirelle, Jessie, Kim, Isa S, Zoï
27 200m rugslag jongens jeugd 2 en later 2000-2006 Jesse, Peter
28 100m rugslag dames senioren open 2006 en ouder Jet, Pauline, Robin, Alma, Selina, Anouk L, Demi, Daphne, Floor, Elke, Rianne, Hanneke, Lara
29 200m vlinderslag heren senioren open 2006 en ouder Roel, Rik, Guus
31 4x50m vrije slag jongens junioren 4 en later 2002-2006 volgt
32 4x100m wisselslag meisjes junioren 3 en later 2004-2006 volgt

Anne van der Aa 10 100 school 23 100 rug
Iris van der Aa 5 200 vrij 18 100 school
Britt Bakers 5 200 vrij 18 100 school
Esmee Bakers 10 100 school 23 100 rug
Puck Bakker 5 200 vrij 18 100 school
Jet van den Bersselaar 14 50 vrij 28 100 rug
Tasnim Bezbiz 2 50 vlinder 16 100 vrij
Inge van Boxtel 12 200 rug 26 100 vrij
Luuk Bult 6 100 school 20 200 vrij
Nienke van de Burgt 5 200 vrij 18 100 school
Pauline van Dam 14 50 vrij 21 200 wissel 28 100 rug
Jeroen van Dinther 8 100 rug 15 200 wissel 22 50 vrij
Mark van Dinther 8 100 rug 15 200 wissel 22 50 vrij
Raga Flores 8 100 rug 15 200 wissel 22 50 vrij
Annemijn van Grinsven 7 200 vlinder 14 50 vrij
Anouk Hacken 5 200 vrij 18 100 school
Tijs Hendriks 6 100 school 20 200 vrij
Robin Hilgerdenaar 14 50 vrij 21 200 wissel 28 100 rug
Jesse Hoksbergen 13 100 vrij 27 200 rug
Zoë Hoogerdijk 5 200 vrij 18 100 school
Guy Huijsmans 8 100 rug 22 50 vrij
Alma Janssen 7 200 vlinder 28 100 rug
Naomi Janssen 5 200 vrij 18 100 school
Selina Janssen 7 200 vlinder 28 100 rug
Isabella Juárez Galeana 5 200 vrij 18 100 school
Kes Keij 5 200 vrij 18 100 school
Roel van der Kleij 22 50 vrij 29 200 vlinder
Mirelle de Kort 12 200 rug 26 100 vrij
Oliwia Krawczyk 5 200 vrij 18 100 school
Jessie van de Laak 12 200 rug 26 100 vrij
Lotte van de Laak 10 100 school 23 100 rug
Helmie van de Laar 5 200 vrij 18 100 school
Kim de Laat 12 200 rug 26 100 vrij
Maud van Lankveld 5 200 vrij 18 100 school
Anouk van Lokven 14 50 vrij 21 200 wissel 28 100 rug
Lisa Maas 2 50 vlinder 16 100 vrij
Raf Meemelink 6 100 school 20 200 vrij
Hermie Minkels 8 100 rug 15 200 wissel 22 50 vrij
Stephan Neuféglise 11 100 rug 25 100 school
Demi van Os 14 50 vrij 21 200 wissel 28 100 rug
Daphne Portegijs 14 50 vrij 21 200 wissel 28 100 rug
Claartje Rijken 10 100 school 23 100 rug
Peter de Roij 13 100 vrij 27 200 rug
Aukje Rutten 5 200 vrij 18 100 school
Jelle Rutten 11 100 rug 25 100 school
Floor Rüwen 14 50 vrij 21 200 wissel 28 100 rug
Elke Schellekens 14 50 vrij 21 200 wissel 28 100 rug
Isa Schellekens 12 200 rug 26 100 vrij
Juul Schellekens 2 50 vlinder 16 100 vrij
Sandra Schellekens 14 50 vrij
Rianne Slabbers 14 50 vrij 21 200 wissel 28 100 rug
Nena van der Steen 5 200 vrij 18 100 school
Rik op het Veld 8 100 rug 22 50 vrij 29 200 vlinder
Lara van de Ven 14 50 vrij 21 200 wissel 28 100 rug
Isa Verhagen 5 200 vrij 18 100 school
Lisa Verheij 10 100 school 23 100 rug
Emma Verhoeven 7 200 vlinder 14 50 vrij
Guus Verhoeven 22 50 vrij 29 200 vlinder
Marit Vermeulen 10 100 school 23 100 rug
Lotte Welvaarts 5 200 vrij 18 100 school

Estafettes (opstelling volgt later):
programma 1: 4 x 200 vrije slag heren (2 teams)
programma 31: 4 x 50 vrije slag j jun 4 el
programma 32: 4 x 100 wisselslag m jun 3 el (2 teams)