Kalender

Wedstrijdkalender

Leeftijden 2017-2018 (incl. open water 2018)

Meisjes Jongens
2007 en jonger Swi Swimkick 2006 en jonger
2007 en jonger Min Minioren 2006 en jonger
2004-2006 Jun Junioren 2002-2005
2003 en ouder Jgd+Sen Jeugd + Senioren 2001 en ouder
1998 en ouder* Mas Masters 1998 en ouder*

* Masters: in het jaar waarin je 20 wordt mag je meedoen aan masterwedstrijden. Dus ook al ben je geboren op 30 december 1998, dan mag je toch heel 2018 meedoen aan masterwedstrijden. 
~ Staat er een (S) achter de plaats Boxtel, dan is de organisatie in handen van SWNZ. Bij een (D) wordt de wedstrijd door de Dommelbaarzen georganiseerd.

Leeftijdstabel: zie Wedstrijdinformatie

De inschrijfbestanden worden gedurende het seizoen online gezet.


DatumWedstrijdPlaatsSwiMinJunJgd+SenMasInfoInschrijvenT/m
zo 20 mei 1e Pinksterdag
za 26 mei Regiokampioenschappen (50) Eindhoven x x Op uitnodiging
zo 27 mei Regiokampioenschappen (50) Eindhoven x x Op uitnodiging
za 02 jun Regiokampioenschappen (50) Eindhoven x x Op uitnodiging
zo 03 jun Regiokampioenschappen (50) Eindhoven x x Op uitnodiging
za 09 jun Regio Miniorenfinales Roosendaal
x Op uitnodiging
zo 10 jun Regio Miniorenfinales Roosendaal x Op uitnodiging
zo 17 jun
zo 24 jun
zo 01 jul
za 07 jul Netherlands Invitational Eindhoven x x x Website Inschrijven di 20 jun
zo 08 jul Netherlands Invitational Eindhoven x x x Website Inschrijven di 20 jun
za 22 sep Master Nijmegen x Programma Inschrijven
zo 23 sep Minioren-Junioren 1 x x Programma Inschrijven
zo 07 okt Competitie 1 x x Programma VERPLICHT
zo 14 okt

Inschrijven
zo 21 okt Junioren-Jeugd-Sen / Vierkamp 1 ? x x Inschrijven
zo 28 okt Swimkick-Minioren 1 x x Programma Inschrijven
zo 04 nov Junioren-Jeugd-Sen / Vierkamp 2 ? x x Inschrijven
zo 04 nov Master Roermond x Programma Inschrijven
zo 11 nov Regio Minioren Club Meet x Inschrijven
za 17 nov Regiokampioenschappen x x Op uitnodiging
zo 18 nov Regiokampioenschappen x x Op uitnodiging
za 24 nov Regiokampioenschappen x x Op uitnodiging
zo 25 nov Regiokampioenschappen x x Op uitnodiging
zo 02 dec Master Eindhoven x Programma Inschrijven
zo 09 dec Minioren-Junioren 2 x x Programma Inschrijven
zo 16 dec Inschrijven
zo 23 dec Inschrijven
zo 30 dec Inschrijven

2019 Inschrijven
zo 06 jan Inschrijven
zo 13 jan Competitie 2 x x Programma VERPLICHT
zo 20 jan Junioren-Jeugd-Sen / Vierkamp 3 ? x x Inschrijven
do 24 jan NK Masters Zwolle x Website Inschrijven
vr 25 jan  NK Masters Zwolle x Website Inschrijven
za 26 jan NK Masters Zwolle x Website Inschrijven
zo 27 jan NK Masters Zwolle x Website Inschrijven
zo 27 jan Swimkick-Minioren 2 x x Programma Inschrijven
zo 03 feb
Inschrijven
zo 10 febCompetitie 3xxProgrammaVERPLICHT
zo 17 feb Minioren-Junioren 3 x x Programma Inschrijven
zo 24 feb Inschrijven
zo 03 mrt

Inschrijven
zo 10 mrt Inschrijven
zo 17 mrt Junioren-Jeugd-Sen / Vierkamp 4 ? x x Inschrijven
zo 24 mrt Competitie 4 Programma VERPLICHT
zo 31 mrt Inschrijven
zo 07 apr Inschrijven
zo 14 apr Inschrijven
zo 21 apr Inschrijven
zo 28 apr Inschrijven
do 02 mei NK Masters (50) Amersfoort x Website Inschrijven
vr 03 mei NK Masters (50) Amersfoort x Website Inschrijven
za 04 mei NK Masters (50) Amersfoort x Website Inschrijven
zo 05 mei NK Masters (50) Amersfoort x Website Inschrijven
zo 12 mei Swimkick-Minioren 3 x x Programma Inschrijven
za 18 mei Regiokampioenschappen (50) x x Op uitnodiging
zo 19 mei Regiokampioenschappen (50) x x Op uitnodiging
za 25 mei Regiokampioenschappen (50) x x Op uitnodiging
zo 26 mei Regiokampioenschappen (50) x x Op uitnodiging
za 01 jun Regio Minioren Finales x Op uitnodiging
zo 02 jun Regio Minioren Finales x Op uitnodiging
zo 09 jun Inschrijven
zo 16 jun Inschrijven
zo 23 jun Inschrijven
zo 30 jun Inschrijven
zo 07 jul Inschrijven

Kalender 2018-2019