Kalender

Wedstrijdkalender 2017-2018

LET OP: voor het open water seizoen 2017 gelden de leeftijdsbepalingen van het seizoen 2016-2017! Leeftijdstabel: zie Wedstrijdinformatie

Meisjes Jongens
2007 en jonger Swi Swimkick 2006 en jonger
2007 en jonger Min Minioren 2006 en jonger
2004-2006 Jun Junioren 2002-2005
2003 en ouder Jgd+Sen Jeugd + Senioren 2001 en ouder
1997 en ouder* Mas Masters 1997 en ouder*

* Masters: in het jaar waarin je 20 wordt mag je meedoen aan masterwedstrijden. Dus ook al ben je geboren op 30 december 1997, dan mag je toch heel 2017 meedoen aan masterwedstrijden. Vanaf 1 januari 2018 zijn zwemmers geboren in 1998 ook master.
~ Staat er een (S) achter de plaats Boxtel, dan is de organisatie in handen van SWNZ. Bij een (D) wordt de wedstrijd door de Dommelbaarzen georganiseerd.

De inschrijfbestanden worden gedurende het seizoen online gezet.


DatumWedstrijdPlaatsSwiMinJunJgd+SenMasInfoInschrijvenT/m
zo 15 okt Vierkamp 1 Veghel x x x Inschrijven zo 08 okt
zo 22 okt Dommeltrofee Boxtel (S) x x x Inschrijven do 12 okt
zo 29 okt Limiet (onder voorbehoud) Oosterhout x x x
zo 05 nov Zuidelijke Cirkel 5 Veldhoven x Website Inschrijven zo 22 okt
zo 05 nov Vierkamp 2 Boxtel (D) x x x Inschrijven zo 29 okt
za 11 nov Regiokampioenschappen Eindhoven x x Op uitnodiging
zo 12 nov Regiokampioenschappen Eindhoven x x Op uitnodiging
za 18 nov Regiokampioenschappen Eindhoven x x Op uitnodiging
zo 19 nov Regiokampioenschappen Eindhoven x x Op uitnodiging
zo 26 nov Regio Minioren Club Meet Oosterhout x x Op uitnodiging
za 02 dec Zuidelijke Cirkel 6 Eindhoven x Website Inschrijven za 18 nov
zo 03 dec
zo 10 dec Minioren-Junioren 2 Oss x x Inschrijven do 30 nov
vr 15 dec LAC Boxtel (S) x x x Inschrijven zo 10 dec
zo 17 dec
zo 24 dec Kerstavond
do 28 dec Swimmeet  Maastricht x x Inschrijven zo 12 nov
vr 29 dec Swimmeet  Maastricht x x Inschrijven zo 12 nov
za 30 dec Swimmeet  Maastricht x x Inschrijven zo 12 nov
zo 31 dec Oudjaarsdag
zo 07 jan
zo 14 jan Competitie 2 Boxtel (D) x x VERPLICHT n.v.t. n.v.t.
do 18 jan ONK Masters korte baan Terneuzen x Inschrijven wo 20 dec
vr 19 jan ONK Masters korte baan Terneuzen x Inschrijven wo 20 dec
za 20 jan ONK Masters korte baan Terneuzen x Inschrijven wo 20 dec
zo 21 jan ONK Masters korte baan Terneuzen x Inschrijven wo 20 dec
zo 21 jan Vierkamp 3 Sint-Oedenrode x x x Inschrijven do 11 jan
zo 28 jan Swimkick-Minioren 2 Boxtel (S) x x Inschrijven do 18 jan
zo 04 feb Competitie 3 Uden x x VERPLICHT n.v.t. n.v.t.
zo 11 feb




zo 18 feb
zo 25 feb Minioren-Junioren 3 Boxtel (S) x x Inschrijven do 01 feb
zo 04 mrt
wo 07 mrt LAC 2000m vrij Schijndel
x x x Inschrijven do 01 mrt
zo 11 mrt Swimkick-Minioren 3 Oss x x Inschrijven do 01 mrt
wo 14 mrt LAC 2000m vrij Schijndel
x x x Inschrijven do 01 mrt
zo 18 mrt Competitie 4 Boxtel (S) x x VERPLICHT n.v.t. n.v.t.
zo 25 mrt Vierkamp 4 Boxtel (S) x x x Inschrijven do 15 mrt
zo 01 apr 1e Paasdag
zo 08 apr
zo 15 apr LAC Boxtel (S) x x x Inschrijven zo 08 apr
zo 22 apr
zo 29 apr
do 03 mei ONK Masters (50) Den Haag x Inschrijven di 10 apr
vr 04 mei ONK Masters (50) Den Haag x Inschrijven di 10 apr
za 05 mei ONK Masters (50) Den Haag x Inschrijven di 10 apr
zo 06 mei ONK Masters (50) Den Haag x Inschrijven di 10 apr
zo 13 mei
zo 20 mei 1e Pinksterdag
za 26 mei Regiokampioenschappen (50) Eindhoven x x Op uitnodiging
zo 27 mei Regiokampioenschappen (50) Eindhoven x x Op uitnodiging
za 02 jun Regiokampioenschappen (50) Eindhoven x x Op uitnodiging
zo 03 jun Regiokampioenschappen (50) Eindhoven x x Op uitnodiging
za 09 jun Regio Miniorenfinales Roosendaal
x Op uitnodiging
zo 10 jun Regio Miniorenfinales Roosendaal x Op uitnodiging
zo 17 jun
zo 24 jun
zo 01 jul
za 07 jul Netherlands Invitational Eindhoven x x x Website Inschrijven di 20 jun
zo 08 jul Netherlands Invitational Eindhoven x x x Website Inschrijven di 20 jun