Open water

za 26 augIn 2017 zijn er 6 wedstrijden voor de Brabant-Beker. Om in aanmerking te komen voor het eindklassement moet in totaal aan 4 wedstrijden deelgenomen moet worden. De bekers worden uitgereikt na afloop van de wedstrijd in Oss.
  1. Zondag 6 augustus 2017 Spanjaardsgat, Breda 
  2. Zaterdag 26 augustus 2017 Eindhovenskanaal, Eindhoven (nieuwe locatie!) 
  3. Zondag 27 augustus 2017 Wilhelminakanaal, Oosterhout 
  4. Zaterdag 9 september 2017 Sleeuwijk
  5. Zondag 10 september 2017 IJzeren Man Vught
  6. Zaterdag 16 september 2017 De Lithse Ham, Lith (bij Oss)
Datum Locatie Inschrijven Inschrijven t/m
1. zondag 06 augustus Spanjaardsgat, Breda gesloten zondag 30 juli
2. zaterdag 26 augustus Eindhovenskanaal, Eindhoven (nieuwe locatie!)  Inschrijfformulier zondag 20 augustus
3. zondag 27 augustus Wilhelminakanaal, Oosterhout  Inschrijfformulier zondag 20 augustus
4. zaterdag 09 september Sleeuwijk Inschrijfformulier zondag 03 september
5. zondag 10 september IJzeren Man Vught Inschrijfformulier zondag 03 september
6. zaterdag 16 september De Lithse Ham, Lith Inschrijfformulier zondag 10 september


Inschrijvingen:

per 26 juli 2017:
Datum Zwemmer Progr. Meter Slag Categorie
za 26 aug Esmee Bakers 2 1000 vrij dames jeugd
Iris Verheij 9 500 school meisjes junioren (tijdrace)
Jelle Rutten 1 1000 vrij jongens junioren 1-2
Jessie van de Laak 2 1000 vrij dames jeugd
Kim de Laat 2 1000 vrij dames jeugd
Lisa Verheij 2 1000 vrij dames jeugd
Lotte van de Laak 2 1000 vrij meisjes junioren
Nena vd Steen 2 1000 vrij meisjes junioren
Sandra Schellekens 4 1000 vrij dames masters 30+
Rob van de Ven 10 1000 school heren masters 45+
Iris van der Aa 2 1000 vrij meisjes junioren
Anne van der Aa 9 500 school dames jeugd (tijdrace)
Isabella Juárez Galeana 2 1000 vrij meisjes junioren
zo 27 aug Iris Verheij 10 500 school meisjes junioren
Jelle Rutten 14 1000 vrij jongens minioren 6 en jun 1-2
Jessie van de Laak 15 1000 vrij dames jeugd
Lisa Verheij 15 1000 vrij dames jeugd
Lotte van de Laak 16 1000 vrij meisjes junioren 2-3
Nena vd Steen 16 1000 vrij meisjes minioren 5 en jun 1
Puck Bakker 16 1000 vrij meisjes minioren 5 en jun 1
Raff Bakker 11 250 vrij jongens minioren 1-2-3
Rob van de Ven 2 1000 school heren masters 45+
Iris van der Aa 16 1000 vrij meisjes junioren
Anne van der Aa 3 1000 school dames jeugd
Isabella Juárez Galeana 16 1000 vrij meisjes junioren
za 09 sep Esmee Bakers 10 1000 vrij dames jeugd
Iris Verheij 7 500 school meisjes junioren 1-2-3
Jelle Rutten 5 500 school jongens junioren 1-2
Jesse Hoksbergen 22 1000 vrij jongens junioren 3-4
Kim de Laat 10 1000 vrij dames jeugd
Lisa Verheij 10 1000 vrij dames jeugd
Lotte van de Laak 23 1000 vrij meisjes junioren 1-2-3
Nena vd Steen 23 1000 vrij meisjes junioren 1-2-3
Puck Bakker 23 1000 vrij meisjes junioren 1-2-3
Raff Bakker 17 250 vrij jongens minioren 1-2-3
Sandra Schellekens 10 1000 vrij dames senioren
25 1000 vrij dames masters 30+
Rob van de Ven 12 1000 school heren masters 40+
Iris van der Aa 23 1000 vrij meisjes junioren 1-2-3
Anne van der Aa 28 2000 school dames jeugd
zo 10 sep Esmee Bakers 8 1000 vrij dames jeugd
Iris Verheij 4 500 school meisjes junioren 2-3
Jelle Rutten 7 1000 vrij jongens junioren 1-2
Jesse Hoksbergen 1 5000 vrij jongens jeugd
Jessie van de Laak 8 1000 vrij dames jeugd
Kim de Laat 8 1000 vrij dames jeugd
Lisa Verheij 8 1000 vrij dames jeugd
Lotte van de Laak 8 1000 vrij meisjes junioren 2-3
Nena vd Steen 8 1000 vrij meisjes junioren 1
Puck Bakker 8 1000 vrij meisjes junioren 1
Raff Bakker 16 250 vrij jongens minioren 1-2-3
Rob van de Ven 5 1000 school heren masters 40+
Iris van der Aa 8 1000 vrij meisjes junioren 2-3
Anne van der Aa 15 2000 school dames jeugd
Isabella Juárez Galeana 8 1000 vrij meisjes junioren 1
za 16 sep Esmee Bakers 4 1000 vrij dames jeugd
Iris Verheij 8 500 school meisjes junioren 1-2-3
Jelle Rutten 7 500 school jongens junioren 1-2
23 500 vrij jongens junioren 1-2
Jesse Hoksbergen 2 1000 vrij jongens junioren 3-4
Kim de Laat 4 1000 vrij dames jeugd
Lisa Verheij 4 1000 vrij dames jeugd
Lotte van de Laak 5 1000 vrij meisjes junioren 1-2-3
Nena vd Steen 5 1000 vrij meisjes junioren 1-2-3
Puck Bakker 5 1000 vrij meisjes junioren 1-2-3
Raff Bakker 11 250 vrij jongens minioren 1-2-3
Rob van de Ven 19 1000 school heren masters 40+
Iris van der Aa 5 1000 vrij meisjes junioren 1-2-3
Anne van der Aa 20 2000 school dames jeugd
Isabella Juárez Galeana 5 1000 vrij meisjes junioren 1-2-3

Caps:

Wil je meedoen aan het klassement en zwem je dus minstens 4 wedstrijden? Neem dan contact op met Sandra voor het reserveren van je persoonlijke badmuts met eigen nummer. Deze ontvang je voor de eerste wedstrijd in bruikleen en dien je na afloop van het seizoen weer in te leveren.

Reeds gereserveerd (nummer tussen haakjes):
  • Jongens minioren 1-2-3: Raff Bakker (9)
  • Jongens junioren: Jesse Hoksbergen (226), Jelle Rutten (225)
  • Meisjes junioren: Iris van der Aa (126), Puck Bakker (80), Isabella Juarez Galeana (81), Lotte van de Laak (82), Nena van der Steen (79) en Iris Verheij (125)
  • Meisjes jeugd vrije slag: Esmee Bakers (528), Jessie van de Laak (530), Kim de Laat (405) en Lisa Verheij (406)
  • Meisjes jeugd schoolslag: Anne van der Aa (24)
  • Dames senioren vrije slag: Sandra Schellekens (37)
  • Dames masters: Sandra Schellekens (36)
  • Heren masters: Rob van de Ven (303)

Regelgeving rondom wetsuits

  • Bij afstanden korter dan 5 kilometer zijn wetsuits niet toegestaan
  • Bij schoolslag nummers zijn wetsuits niet toegestaan
  • Bij prestatietochten zijn wetsuits wel toegestaan
  • Bij afstanden van 5 kilometer of langer is de FINA-regelgeving volledig van toepassing
    • Wetsuits zijn verplicht bij een watertemperatuur van 16 tot 18 graden
    • Wetsuits zijn optioneel bij een watertemperatuur van 18 tot 20 graden
    • Wetsuits zijn verboden bij een watertemperatuur van 20 graden of warmer